Барбарис насіння
В упаковці 5 насіння.
Особливості барбарису
Такий чагарник може бути вічнозеленим, листопадним і полувечнозеленым. На ньому є колючки, а також шкірясті або прості очереднорасположенные листові пластини. Колючки являють собою видозмінені листочки, при цьому від них залишилася тільки центральна жилка. У пазухах колючок відбувається розвиток коротеньких стебел, з-за цього листові пластини зібрані в подобу пучків. На стеблах нинішнього року листові пластини розташовуються поодиноко по спіралі. Маленькі запашні квіточки золотисто-жовтого або помаранчевого кольору з вкрапленнями червоного кольору. Як правило, квіточки входять до складу суцвіть кистевидной або щитковидной форми, однак у деяких випадках зустрічаються і поодинокі. На кожній пелюстці є по парі нектарників. Під час цвітіння барбарису на аромат квіточок злітаються бджоли, таку рослину вважають гарним медоносом. Залежно від виду і сорту плоди можуть мати різну форму і забарвлення. Ця рослина прекрасно росте в місті, так як воно відрізняється своєю невибагливістю, стійкістю до посухи. А ще барбарис чудово росте і розвивається в будь-якому грунті. Це рослина чудово підходить для створення живоплоту.
Як правило висадку саджанців барбарису виробляють у весняну годину після того, як ґрунт повністю розмерзнеться. Однак висадку треба зробити зробити до того, як розкриються почки. Однак у деяких випадках посадку можна зробити і в осінній час. А точніше, коли відбувається масовий листопад. Таке невибагливе у догляді рослину можна вирощувати у напівзатіненому місці, а також на відкритій ділянці, бо йому нестрашні пориви вітру та протяги. Слід пам'ятати, що види та сорти з листовими пластинами пурпурного окрасу набагато ефектніше виглядають, якщо зростають на сонячному ділянці. Найбільш підходящий грунт - нейтральний, але барбарис цілком нормально росте і розвивається в грунті з рН менше 7. Якщо грунт надмірно кислий, то в нього потрібно буде внести вапно. Внести необхідні добрива можна як кілька місяців до висадки саджанця, і безпосередньо перед посадкою. Так, в ямку треба внести 100 грам суперфосфату, 200 грам деревної золи, 400 грам гашеного вапна і від 8 до 10 кілограмів садового грунту, змішаного з компостом, або перегною.
Особливості посадки
Особливості посадки
Якщо ви висаджуєте кущі одиночно, то між ними слід витримувати дистанцію від 150 до 200 сантиметрів. Якщо такий чагарник використовується для створення живоплоту, то на 1 погонний метр садять не більше 2 кущів. Посадкові ямки треба підготувати за 14-20 діб до висаджування рослини. Розмір такої ями має бути 40х40 сантиметрів, при цьому глибина траншеї для живоплоту дорівнює 0,4 метра. Щоб поліпшити аерацію кореневої системи, слід засипати дно ями чи траншеї шаром піску. Якщо грунт нейтральний або слабокислий, то перш ніж висаджувати барбарис, в нього слід внести ті добрива, що зазначені вище, але при цьому золу і вапно всипати не потрібно. Після того, як ямка буде підготовлена, в неї поміщають саджанець і всипають необхідну кількість ґрунту, який потім утрамбовують. Після цього рослину треба полити великою кількістю води, а поверхню ствольного кола присипати шаром мульчі (компостом або торфом). Після того, як барбарис буде висаджений, треба зрізати ту його частину, яка розташовується над поверхнею ґрунту. Однак слід врахувати, що на частині, що залишилася, має бути від 3 до 5 добре розвинених нирок.
В упаковці 5 насіння
- Ціна: 38 ₴