Калістефія насіння Голландія
В упаковці 5 насіння
Як правильно виростити Астру з насіння!
Айстри зазвичай починають цвісти в кінці серпня, на початку вересня. Для початку насіння квітів потрібно посіяти в ґрунт, а потім розсаджувати по всій території клумби. Їх цвітіння відбувається запізно, зате приносить багато радісних моментів. Айстри мають дуже різноманітну будову: пелюсткова форма, колір, висота квітів. Багато садівників хочуть, щоб астра радувала їх якомога раніше, для цього не варто сіяти її в ґрунтовий ґрунт, а просто спробувати виростити її в домашніх умовах у вигляді розсади. Можливий також варіант – теплиця.
Час сіяти насіння айстри.
Найчастіше їх цвітіння продовжується до сильних заморозків. Але цим прекрасним квітам не страшні морози. Добре, коли на момент посадки на клумбу, вік розсади становитиме один місяць, щоб розсада була невеликих розмірів приблизно 5 см, мала хороші коріння. Насіння Астри великих розмірів, тому їх можна посіяти подалі один від одного. Для початку потрібно посіяти насіння в невелику ємність, потім треба розсадити окремо, по склянках або в якісь скриньки. Астру не лякає те, що її пересаджуватимуть, у великому просторі відбувається нарощування кореневої системи квітки. Приготуванням ґрунту можна зайнятися самому або купити. Для приготування ґрунту в домашніх умовах, необхідно взяти ґрунт із городу, змішати з піском, золою, перегноєм та купленим ґрунтом, щоб вийшов ґрунт, якому буде властиво пропускання води та повітря. Насіння айстри треба купувати першої свіжості, оскільки вони зі швидкістю перестають бути здатними для сходів. Наступного року після посадки проростання великої кількості насіння може не відбутися. Канавку для сіяння насіння потрібно вирити, рівну 1.5 см. потім потрібно полити та поставити посудину в пакет, через 2-3 дні, можна помітити появу перших сходів. Посіяне насіння потрібно поставити поруч із вікном, щоб попадало світло і була прохолода. Коли листочки стануть помітнішими, можна буде висаджувати на клумбу.
Вирощені з насіння та догляд
Саджанці айстри дуже міцні, але має тендітну будову там, де стебло переходить у корінь. У зв'язку з цим спочатку потрібно злегка змочити грунт, а хвилин через 30, потихеньку почати витягувати за допомогою сірника, невеликі кущики айстри і висаджувати в заздалегідь підготовлені склянки великих розмірів. Поливати квіти потрібно рідко, але багато. Щоб видалити надлишки рідини з посуду для розсади квітів, потрібна наявність дренажу в обов'язковому порядку. Велика кількість рідини шкідлива для айстри, оскільки це може призвести до різних захворювань, і вона може померти. Розсада айстри схильна до швидкого та доброго зростання. Якщо ґрунт бідний на добрива, то через тиждень після того, як розсада була пересаджена в нього, можна додати добрива для квітів. Не варто користуватися добривами з азоту, вони можуть дати тільки озеленення кущів, і не принести квітів і очікуваного результату.
- Ціна: 42 ₴