Ківано екзотичні насіння Нова Зеландія
В упаковці 5 насінин.
За смаком плід схожий на огірок і банан. Може вживатися як в солодкому, так і солоному вигляді. У солоних салатах використовується з сіллю і перцем в лимонному соці. Також використовується у фруктових, молочних коктейлях і фруктових напоях.
Містить мало калорій, тому часто використовується в дієтичному харчуванні і для зниження стресу.
Вирощування ківано з насіння в домашніх умовах
Сходи рослини з'являються при температурі від 25 до 35 градусів за Цельсієм. Проростання може затримуватись, якщо температура приміщення тримається на рівні 12 градусів, а гальмуватися – якщо температура нижче 12 або вище 25 градусів.
Після появи перших сходів необхідно пересадити їх у відкриті лотки чи грядки. Найкращий час висадки розсади – це весна, коли ґрунт і температура повітря піднімаються до 15 градусів за Цельсієм.
Вирощування ківано в домашніх умовах із насіння може бути як етапом підрощування розсади, так і повноцінним циклом розвитку рослини.
Порівняно з огірком, воно не таке вимогливе щодо грунту, але віддає перевагу хорошому дренажу та поживним речовинам у пошті.
Головна перевага рослини – вона стійка до багатьох захворювань, притаманних сімейства гарбузових. Як і більшість рослин, ківано поширюється трьома способами: живцями, насінням та розсадою.
Ми пропонуємо звернути увагу на найплідніший – за допомогою насіння. Вегетативний період рослини (від перших сходів до повного дозрівання) – у середньому 75-77 днів. В результаті росту та розвитку повзуче стебло може досягати довжини 3 см.
Приготувати насіння для розсади рекомендується за місяць-два до запланованої висадки на відкрите місце - квітень-травень цілком підійде. За добу до цього необхідно замочити насіння в ємності заздалегідь заготовленому розчині гумату натрію або епін-екстра.
Насіння має набухнути, після чого його відразу поміщають у горщики або інші ємності діаметром не менше 8-10 сантиметрів, які заповнені дуже поживною ґрунтовою сумішшю.
Перш ніж висаджувати у відкритий ґрунт, рекомендується потримати їх у теплиці хоча б пару тижнів (це приблизно середина травня). Пересаджувати на грядки радимо тільки після того, як заморозки остаточно пройдуть.
Фрукт висаджують у два-три ряди (відстань між ними має бути не менше ніж 40 сантиметрів) на відстані 35-40 сантиметрів між собою.
При висадці на відкритий грунт необхідно вибрати місце, яке надійно захищатиме розсаду від вітру, і підв'язати її шпагатом до вертикальних стійк. У міру зростання необхідно підкручувати стебло на її поверхні.
Щоб отримати гарні плоди і не занапастити розсаду, варто знати кілька важливих правил догляду: розпушувати грунт навколо рослини, регулярно полоняти бур'яни і поливати 2-3 рази на тиждень при сухому і спекотному літі.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Нова Зеландія |
Культура | Диня |
Тип продукції | Продовольчий |
- Ціна: 59 ₴