Мазь монастирська чудо мазь
В пакуванні - 1 баночка мазі 60 г.
🤓 Трохи історії
Рецепт мазі з бджолиного воску був відомий ще за давніх часів, передавався з покоління до покоління.
Є підстави припускати, що авторство належить ченцям, які зналися на народній медицині, лікуючи себе і допомагаючи іншим людям «встати на ноги».
Звідси поширена назва "монастирська".
А ще її називають «мазь Валентини Сеймової» на честь жінки, яка першою описала склад та цілющі властивості мазі.
Жодних таємних та секретних складових у списку інгредієнтів ви не знайдете.
Все, що робить бальзам чудовим - віск з пасіки, яйце і рослинне масло, з'єднане в певних пропорціях.
Головну дієву роль грають:
☑️ Бджолиний віск
Ще за доісторичних часів були відомі цінні переваги його складу.
Понад 300 корисних мікроелементів входить до структури цієї речовини, а саме жирні кислоти, ефіри, граничні вуглеводні, каротиноїди та флавоноїди.
Вони мають позитивний вплив на регенерацію шкірного покриву і протидіють патогенним мікроорганізмам.
А ще це чудовий природний консервант, завдяки якому суміш може зберігатися.
☑️ Курячий жовток
Жовток багатий протеїнами, корисними жирами та вітамінами. Його складові відіграють важливу роль у відновлювальних процесах та загоєнні.
Для ефективнішої дії мазі бажано скористатися домашнім продуктом.
☑️ Олія
Рослинна олія служить для розм'якшення та розчинення воску, містить вітаміни B, D, K та E, дубильні речовини, поліненасичені жирні кислоти, які благотворно впливають на здоров'я та зовнішній вигляд шкіри.
Різниця між нерафінованим та рафінованим полягає у більшій кількості вітамінів та фосфоліпідів у першому випадку та більш тривалому терміні зберігання в іншому.
Застосування
Народну популярність мазь на основі бджолиного воску набула завдяки широкому спектру використання та безлічі показань:
Зовнішнє застосування - при мастопатії, опіках, трофічних виразках (просочені серветки прикладаються кожні 2 - 3 години), фурункулах і ранах (змащування), бронхітах і хворих суглобах (компреси) - мазь дезінфікує, загоює, зменшується;
Внутрішнє застосування - при синуситах (тепла, розтоплена мазь у вигляді крапельок), отитах та гайморитах у пазух замість небезпечної цибулі (використовують ватні джгутики), захворюваннях репродуктивної системи (у вигляді тампонів), гнійній ангіні (змащують горло) - зупиняє розвиток інфекції , локалізує ознаки запалення
Прекрасний ефект дає прийом внутрішньо при бронхітах та виразці шлунка (0,3 ч. л. тричі на день до їди).
Протипоказання, як такі, відсутні.
Єдине, що потрібно знати: людям, які страждають на алергію на яйця та продукти бджільництва, перед застосуванням обов'язкова консультація фахівця.
ЗАСТОСУВАННЯ:
1. Гайморіт. Розплавлену в столовій ложці теплу мазь закапують у ніс при гаймориті за схемою: перший день - щогодини (6-7 разів на день), другий-третій день - Кожний 2-3 години, далі 3-4 рази на добу. Загальний курс може становити від 7 до 20 днів. Потім перерва.
Мазь пробиває гайморові пазухи, сприяє відтоку гною та слизу!
2. Гнійний отит. Згорнути джгутик із ватки та вставити у вухо. За необхідності міняти джгутик, одночасно змащувати маззю за вухом. Мазь сприяє відтоку гною, знижує запалення та біль.
3. Нариви в горлі, абсцеси в горлі, гнійна ангіна. Змащувати маззю горло, прикладати компрес на шию. Якщо виконати все це з вечора, щогодини повторюючи процедуру, то до ранку нарив прорве.
4. Бронхи, біль у шлунку, у кишечнику. Тричі на день до їди приймаємо по половинці чайної ложки мазі.
5. Жіночі захворювання: фіброміома до 10 тижнів, кіста яєчника, запалення, мастопатія, мастит. У піхву вставляти тампони з маззю, міняти вранці та ввечері. Курс для кіст 7-10 днів, для фіброміоми до 30 днів. На грудях прикладати серветку, просочену маззю, зверху папір для компресів чи целофан. По можливості міняти через кожні 2:00.
6. Опіки, фурункули на тілі, ячмені на повіках. рани, набряки, зубний біль, суглобовий біль колін. Нанесіть мазь на ніч на хворе місце, замотуючи його, чистим пальцем обмазуйте хворий зуб і змащуйте нею ясна. Мазь матиме протизапальну, регенеруючу та знеболювальну дію.
7. Трофічні виразки, гангрена: наносити мазь під пов'язку кожні 2 години, попередньо можна обробити перикисью або хлоргексидином.
8. Все що потрібно змащувати, робиться на ніч, прикладати компреси до хворих колін, замотувати
Цією маззю можна зміцнити нігті, змазувати маззю на ніч нігті.
.
9. Мазь чудово справляється з дерматитом, сухістю шкіри на руках і тілі, тріщинами на губах, рятує п'яти, що огрубіли. При тріщинах змащувати кожні 2 години, при необхідності залишок промокують паперовим рушником, на ніч обов'язково залишати, можна зробити товстіший шар під носок/рукавички.
Основні | |
---|---|
Виробник | Власне виробництво |
Країна виробник | Україна |
Форма випуску | Рідина |
Кількість в упаковці | 1 шт. |
Вага | 60 г |
- Ціна: 219 ₴